Değerli Meslektaşlarımız,

Nöroonkoloji Derneği (NOD) tarafından düzenlenen 9.Multidisipliner Nöroonkoloji Sempozyumu (MNOS) 2016, 13-14 Mayıs 2016 tarihlerinde İstanbul Grand Hyatt Otel’de gerçekleşecektir.

Nöroonkoloji ile ilgilenmekte olan tüm meslektaşlarımızı bu sempozyumda aramızda görmek  arzusundayız. Tıbbi Onkoloji, Radyasyon Onkolojisi, Radyoloji, Beyin cerrahisi ve Patoloji derneklerinin bir araya geldiği multidisipliner  topluluk, her yıl yapılan bu sempozyumlara giderek artan katılım ile genişlemektedir.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Sempozyumda yurt dışı ve yurt içinden katılacak konuşmacılarımızın sunumları ile Nöroonkolojide güncel konuların bir çok yönü  tartışılacaktır.

Bu yıl ayrıca bir ilk olarak Sempozyum’da her branştan  birer adet Seçilmiş  bildirilerin sunulacağı “Seçilmiş Sözel Bildiriler” oturumu programa eklenmiştir. Bu bildiriler sempozyuma gönderilecek “Araştırma” niteliğindeki  bildiriler arasından seçilecektir.

Sizleri bu toplantıda aramızda görmekten son derece mutlu olacağımızı  bir kez daha vurgulayarak, toplantıya katılacak tüm meslektaşlarımıza destekleri için teşekkür eder, saygılarımızı sunarız.

Sempozyum Başkanları

Prof. Dr. Büge Öz  - Prof. Dr. Talat Kırış

Nöroonkoloji Derneği Başkanı
Prof. Dr. Ufuk Abacıoğlu